ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | تراشه Bionic A11
تراشه Bionic A11 یک جهش بزرگ به هدف افزایش قدرت و بهره وری بیشتر بوده است، هم چنین این تراشه جدید در برابر اپلیکیشن های ARKit و بازی ها پاسخگو می باشد. علاوه
18872
post-template-default,single,single-post,postid-18872,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

تراشه Bionic A11

تراشه Bionic A11

تراشه Bionic A11 یک جهش بزرگ به هدف افزایش قدرت و بهره وری بیشتر بوده است، هم چنین این تراشه جدید در برابر اپلیکیشن های ARKit و بازی ها پاسخگو می باشد. علاوه بر این، تراشه مورد بحث برای اولین بار از یک پردازنده گرافیکی طراحی شده توسط اپل بهره میبرد.
هر چند این پردازنده گرافیکی یکی از بزرگ ترین اعلامیه های رویداد ۱۲ سپتامبر بوده اما کم ترین میزان توجه را به خود جلب کرد که ممکن است به دلیل عدم آشنایی مردم به اهمیت این تراشه باشد.
در حال حاضر اپل یکی از بهترین دستگاه های موبایل به ویژه جهت بازی و رابط کاربری iOS میباشد که به دلیل دارا بودن پردازنده گرافیکی بهتری در مقایسه با دستگاه های اندروید و ویندوز فون بوده و قابل ذکر است که در حال حاضر کمپانی اپل در حال تولید پردازنده گرافیکی به طراحی خودش بوده که در جهت بهینه سازی محصولات و حتی افزودن قابلیت متفاوت تری میباشد.
جان پول از گیک ‌بنچ در گفت و گو با مک رومرز اعلام کرده است امتیاز اعلام شده برای عملکرد تراشه Bionic A11 اپل که ۴۲۷۴ بوده واقعی است. عرضه دو گوشی هوشمند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس از ۲۲ سپتامبر آغاز خواهد شد و به همین دلیل هفته آینده کاربران می توانند عملکرد تراشه های جدید اپل را روی این محصولات بررسی کنند.

No Comments

Post A Comment

9 + five =