ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | برنامه Afterlight
این برنامه یک روش بسیار عالی برای ویرایش عکس ها می باشد.
20151
post-template-default,single,single-post,postid-20151,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

برنامه Afterlight

برنامه Afterlight

شما می‌توانید اپلیکیشن‌های بی‌شماری در زمینه ویرایش عکس برای موبایل را روی اینترنت پیدا کنید که هر کدام قابلیت منحصربه‌فرد خود را دارند. برخی از این نرم‌افزارها قابلیت‌های جدید نرم‌افزارهای دسکتاپ را نیز دارند. اما گاهی پیدا کردن این نرم‌افزارها کمی سخت می‌شود. تتاتل در اینجا به یک برنامه شاخص در این زمینه اشاره خواهد کرد.

اپلیکیشن Afterlight یک برنامه نسل سوم و بسیار عالی جهت ویرایش عکس میباشد. با استفاده از ابزارهایی که این اپلیکیشن در اختیار همگان قرار داده، قادر خواهید بود تنها با چند کلیک عکس را ویرایش کنید.
یکی از ویژگی های که در این اپلیکیشن وجود داشته و آن را نسبت به سایر برنامه ها متمایز کرده، ۱۵ ابزاری است که جهت تنظیماتی همچون شدت نور و عکس مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین شایان ذکر است این برنامه ۲۷ فیلتر قابل تنظیم و۱۴ فیلتر مهمان نیز دارد که مورد توجه کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار گرفته است.
با استفاده از ۷۸ بافت ( Texure ) از پیش گذاشته شده در این برنامه، فضای عکس حالت جدیدی به خود میگیرد. از این بافت ها می توانید برای پولیش کردن عکس قبل از انتشار آن استفاده کنید.

حجم دانلود برای این برنامه ۸۰٫۵MB بوده و امکان نصب در دستگاه ها با iOS 8 به بالا وجود دارد. همچنین این برنامه با iPhone‏، iPad و iPod Touch سازگاری کامل دارد. این برنامه ۰٫۹۹ دلاری دارای قابلیت خرید درون برنامه ایی بوده و می توانید در صورت نیاز امکانات بیشتر را خریداری نمایید.

No Comments

Post A Comment

twelve + 14 =