ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | نحوه استفاده از Apple music
20542
post-template-default,single,single-post,postid-20542,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

نحوه استفاده از Apple music

اپل موزیک ( Apple Music ) یکی از اپلیکیشن ها یا برنامه های اختصاصی موجود در سیستم عامل iOS به حساب می آید که ویژگی ها و قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد.
. این سرویس در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و در ماه نوامبر همان سال کمپانی اپل برای گسترش دادن نفوذ سرویس موسیقی جدید خود و رقابت با سرویس های دیگری همچون Spotify این نرم افزار را بر روی سیستم عامل اندروید نیز معرفی کرد. اگر جزو طرفداران موسیقی هستید با تتاتل در معرفی این اپلیکیشن همراه باشید.

این سرویس در ابتدا یک دوره سه ماه رایگان دارد همچنین دارای قابلیت ذخیره موزیک برای دسترسی آفلاین می یاشد به این معنا که کاربران در زمان اتصال به اینترنت قادر خواهند بود که موزیک ها را ذخیره کنند و در نتیجه می توانند به صورت آفلاین به موزیک ها گوش دهند.

apple

شروع کار

قبل از هر چیزی به معرفی روش هایی می پردازیم که با استفاده از آن قادر خواهید بود در دستگاه iPhone، iPad خود موزیک داشته و آن ها را پخش نمایید. در کل انجام این کار از چهار طریق امکان پذیر می باشد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم:

• خرید موزیک از iTunes Store : برنامه iTunes Store یک اپلیکیشن محزا محسوب می شود که با استفاده از آن قادر خواهید بود در دستگاه iPhone و iPad خود به صورت مستقیم، موزیک خریداری کنید.
• همگام سازی موزیک ها موجود در Mac و PC با iTunes: انتقال موزیک از برنامه iTunes در کامپیوتر به iPhone و iPad روشی است که تقریبا همه ما از آن استفاده میکنیم. تنها کافی است برنامه iTunes را در کامپیوتر نصب کرده سپس دستگاه iPhone، iPad را به همان کامپیوتر متصل نمایید. موزیک های مورد نظر خود را در کامپیوتر انتخاب کرده و نهایتا پس از انتخاب گزینه Sync Music قادر به انتقال این موزیک ها به دستگاه iPhone، iPad خواهید بود.
• سرویس iTunes Match: سرویس iTunes Match یکی دیگر از روش های انتقال موزیک به iPhone و iPad محسوب می شود و جهت استفاده از آن باید سالیانه ۲۴٫۹۹$ پرداخت شود. با استفاده از این سرویس تمامی موزیک های ذخیره شده در MacBook، iTunes Store و iCloud همگام خواهند شد.
• سرویس iCloud Music Library: این سرویس همانند iTunes Match عمل می کند با این تفاوت که بخشی از اپلیکیشن Apple Music به حساب می آید. با این سرویس موزیک های موجود در MacBook با iTunes Stoe همگام شده و به این صورت امکان پخش موزیک ها فراهم میگردد.

iTunes

نحوه استفاده از Apple Music

تا به اینجا با روش های انتقال موزیک به iPhone و iPad آشنا شدید، حال به شرح عملکرد Apple Music می پردازیم. این برنامه در Home Screen یا همان صفحه اصلی iPhone قرار دارد . پس از باز کردن این برنامه با دو گزینه رو به رو خواهید شد. گزینه اول مربوط به پخش موزیک های ذخیره شده در حافظه داخلی iPhone بوده و گزینه دوم مربوط به پخش موزیک های iTunes store می باشد. در هنگام اجرای Apple Music ممکن است که با صفحه خرید اشتراک آن مواجه شوید، با خرید اشتراک Apple Music قادر به گوش دادن تمام موزیک های iTunes به صورت رایگان خواهید بود. هزینه این سرویس ماهیانه ۹٫۹۹ $ می باشد. خرید حق اشتراک به صورت معمول برای ما امکان پذیر نیست و برای خرید این سرویس به گیفت کارت نیاز خواهید داشت. جهت خرید گیفت کارت اینجا را کلیک کنید. همچنین قادر خواهید بود یک بار از اشتراک ۳ ماهه رایگان استفاده کنید. که در این صورت باید Start Three Month Trial را انتخاب کنید.اگر قادر به مشاهده این گزینه نبودید از قسمت Open Settings وارد Music شوید و ‌Show Apple Music را انتخاب کنید.

در کل استفاده مستقیم از Apple Music بسیار آسان می باشد و این برنامه همانند سایر Player ها عمل می کند.

apple-music

تبلیغات

کنترل پخش موزیک از طریق Apple Music

همان طور که گفته شد استفاده از Apple Music بسیار ساده می باشد تنها کافی است موزیک مورد نظر خود را لمس کنید، تا اجرا شود. در این حال پنجره ای با نام Now Playing باز می شود که شامل دکمه های Play ( پخش )، Stop (توقف پخش )، Forward ( جلو زدن )، Backward ( عقب زدن ) می باشد. اسلایدر موجود در بالای صفحه و زیر کاور موزیک موقعیت زمانی موزیک را نشان می دهد. اسلایدری هم که در زیر دکمه های Play. Stop و … وجود دارد مربوط به تنظیم صدا پخش میباشد.

آیکونی که در زیر اسلایدر تنظیم صدا و به شکل یک دکل وایرلس موجود است، مربوط به قابلیت AirPlay می باشد. با استفاده از آن می‌توانید آیفون خود را به تلویزیون، اسپیکر بلوتوث و .. متصل کنید و آهنگ مورد نظرتان را به واسطه آن پخش نمایید.

No Comments

Post A Comment

16 − 1 =