ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | برنامه Voice Dream Reader
20733
post-template-default,single,single-post,postid-20733,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

برنامه Voice Dream Reader

برنامه Voice Dream Reader

Voice Dream Reader نام برنامه ای قدرتمند و بی نظیر در زمینه تبدیل متن به گفتار می باشد که توسط استودیوی Voice Dream ساخته شده است.

بارها برای همه افراد پیش آمده که هنگام طی کردن مسیر طولانی دوست داشتند که بتوانند از این زمان جهت خواندن کتاب و مقاله استفاده بهینه کنند. و یا این که هنگامی که سوار مترو یا اتوبوس هستید می توانستید مروری بر روی جزوات درسی داشته باشید.

application

خبر خوب این که کاربران iOS با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهند بود به سادگی به فایل های متنی خود گوش دهند. این اپلیکیشن قادر خواهد بود به راحتی از روی هر متنی بخواند.
این امکان وجود دارد که صدای گوینده را از بین چند صدای موجود در برنامه انتخاب کنید. صداهای موجود در برنامه از بین صداهای گوش نواز انتخاب شده اند و سعی شده است لحن گوینده کاملا مانوس با متن و واقعی باشد همچنین صوت های اضافه ای جهت خرید نیز وجود دارد.

برنامه Voice Dream Reader یکی از برنامه های پر طرفدار و پنج ستاره موجود در App Store است و در حال حاضر از ۲۷ زبان پشتیبانی می کند. شما قادر خواهید بود متون انگلیسی. عربی، سوئدی، یونانی، چینی، کره ای و بسیاری زبان های دیگر را با استفاده از این برنامه به یک فایل صوتی تبدیل کنید و در هر جا و هر زمانی که دوست دارید به آن گوش دهید.

voice dream reader

خبر بد درباره برنامه این است که هنوز قابلیت خواندن متن فارسی به آن اضافه نشده است، اما با توجه به گستردگی زبان هایی که این برنامه پوشش داده است امیدواریم که خیلی زود نسخه فارسی نیز به آن اضافه شود و قیمت این برنامه در اپ استور ۱۴٫۹۹ دلار است.

No Comments

Post A Comment

four + 17 =