ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | احتمال وجود قابلیت تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام
21191
post-template-default,single,single-post,postid-21191,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

احتمال وجود قابلیت تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام

احتمال وجود قابلیت تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام

بر اساس گزارشی از وبسایت TechCrunch آنالیزهای انجام شده در کدهای اینستاگرام نشان از آن دارد که فایل هایی که قابلیت دریافت پیام های صوتی و تصویری را فراهم میکنند، وجود دارند.

در فایل APK مربوط به نسخه اندرویدی این برنامه، فایل هایی با عناوین “Call” و “Video Call” نامگذاری شده اند و با آیکون های تلفن و دوربین نشانگذاری شده موجود هستند.

پیشبینی ها نشان میدهند اگر این قابلیت در اینستاگرام راه اندازی گردد، از برنامه مشابه خود یعنی SnapChat به طور چشمگیری پیشی خواهد گرفت. هرچند اسنپ چت مجهز به تماس تماس صوتی است اما استفاده از آن راحت و کاربر پسند نیست و کاربر برای برقراری تماس دچار سردرگمی میشود. از این رو ساده سازی تماس صوتی و تصویری در اینستاگرام می تواند دلیل دیگری برای استفاده کاربران از این برنامه باشد.

در تصویر زیر آیکون موجود در APK با آیکون دوربین و تلفن نشان داده شده است:

برنامه اینستاگرام با قرار دادن قابلیت Story توانسته کاربران بیشتری را جذب نماید. هرچند برنامه SnapChat دارای قابلیت تغییر چهره و اضافه کردن ایکون هایی به تصویر است اما اینستاگرام نیز این قابلیت را فراهم نموده و پیشبینی می شود بتوان آنها را در برقراری تماس های تصویری نیز استفاده نمود.

No Comments

Post A Comment

6 + 13 =