ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | رویداد 7 فروردین اپل
21212
post-template-default,single,single-post,postid-21212,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

رویداد ۷ فروردین اپل

رویداد ۷ فروردین اپل

گمانه زنی ها نشان میدهد اپل در رویداد پیشِ‌ رو از محصولات ارزان‌قیمت خود با محوریت آموزشی رونمایی خواهد کرد.

شرکت اپل حدود ۶ سال پیش رویدادی بر محور آموزش برگزار نمود. حال این شرکت قصد دارد پس از گذشت ۶ سال مجددا این رویداد را در ۷ فروردین ماه برگزار نماید. انتظار میرود اپل در این رویداد دستگاه های جدید و البته ارزان قیمت خود را به بازار معرفی نماید. همچنین معرفی برنامه های آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان نیز قابل پیشبینی است. شاید بتوان گفت هدف اصلی اپل از رویداد ۷ فروردین رخنه در قشر محصل جامعه خواهد بود.

طبق بیان اپل این رویداد در یک دبیرستان با نام Lane Tech در شیکاگو برگزار خواهد شد و تمرکز آن بر پرورش ایده های خلاقانه آموزگاران و دانش آموزان خواهد بود. بنابراین انتظار میرود بایستی شاهد معرفی iPadی خواهیم بود که حدود ۱۰۰ دلار از آیپدهای کنونی ارزان تر است. حال آنکه اگر اپل در رویداد پیشِ‌ رو از چنین دستگاهی رونمایی نماید، با ارزان‌قیمت‌ترین دستگاه قابل‌ حمل تاریخِ این شرکت مواجه خواهیم بود.

با توجه به گزارشات بیان شده است که تا کنون اپلیکیشن‌هایClassroom، iTunes U و Swift Playground قدم‌هایی اساسی‌ در زمینه‌ی آموزشی‌ برداشته‌اند. لذا به روزرسانی ها و معرفی برنامه های جدید در این رویداد دور از ذهن نخواهد بود. همچنین ممکن است شاهد نسخه های بازنگری شده برنامه iBook نیز باشیم.

همچنین وب‌سایت ۹to5mac پیش‌تر گزارش داده بود که برنامه Classwork نیز در دستور کار کوپرتینویی‌ها قرار گرفته و قرار است توسط این اپلیکیشن، آموزگاران پیشرفت دانش‌آموزانشان را رصد کنند.

برخلاف رویداد‌های پیشین، اپل جریانِ این رویداد را به‌صورت زنده استریم نخواهد کرد. این مراسم در روز ۷ فروردین و ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت ایران، شروع خواهد.

No Comments

Post A Comment

13 − seven =