ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | آیفون 8 قرمز از فردا روانه بازار خواهد شد.
21221
post-template-default,single,single-post,postid-21221,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

آیفون ۸ قرمز از فردا روانه بازار خواهد شد.

آیفون ۸ قرمز از فردا روانه بازار خواهد شد.

اپل بعد از آیفون ۷ برای دومین‌بار تصمیم گرفته گوشی قرمز خود را راهی بازار کند. شرکت اپل رنگ قرمز گوشی‌هایش را با همکاری شرکت RED تولید می‌کند که در حوزه مبارزه با ایدز/اچ.آی.وی در آفریقا فعالیت‌های زیادی انجام داده است.

البته مدل جدید iPhone 8 و ۸پلاس به صورت محدود (Limited edition) به بازار خواهد آمد. اما هنوز از تولید iPhone X قرمز خبری در دست نیست.

اپل در اسفند ماه سال ۲۰۱۷ از مدل قرمز رنگ گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی کرد و آن‌ها در اردیبهشت ماه همان سال راهی بازار کرد.

خط تولید RED  سال ۲۰۰۶ توسط مرد اصلی گروه موسیقی U2 یعنی بونو و کمپین ONE که فعال اجتماعی بابی شریور به راه انداخته بود، تاسیس شد. آنها مجوز اسم‌شان را به بقیه شرکت‌های خصوصی داده‌اند که برای مبارزه با ایدز/اچ.آی.وی در هشت کشور آفریقایی تلاش می‌کنند. اپل هم در کنار فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌اش در طول سال‌ها تعدادی محصول مختص جنبش RED به بازار داده که شامل آی‌پاد، آی‌پد و قاب گوشی می‌شود. در مورد گوشی‌های موبایل آیفون ۷ اولین سری از این محصولات بود.

No Comments

Post A Comment

19 − 5 =