ضمانتنامه تتاتل
تتاتل | جعبه باز تتاتل
فروشگاه اینترنتی تتاتل جهت خدمات رسانی به تمام مشتریانش فرصتی عالی را در نظر گرفته تا شما عزیزان بتوانید همان گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت، دوربین، ساعت و یا هر وسیله مورد نیاز و علاقه خود را با هزینه ای کمتر از قیمت اصلی کالا خریداری کنید;اما نه به صورت دسته دوم
21292
post-template-default,single,single-post,postid-21292,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

جعبه باز تتاتل

جعبه باز تتاتل

فروشگاه اینترنتی تتاتل جهت خدمات رسانی به تمام مشتریانش فرصتی عالی را در نظر گرفته تا شما عزیزان بتوانید همان گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت، دوربین، ساعت و یا هر وسیله مورد نیاز و علاقه خود را با هزینه ای کمتر از قیمت اصلی کالا خریداری کنید;اما نه به صورت دسته دوم طرح جعبه‌باز فروشگاه اینترنتی تتاتل فرصتی است برای افرادی که میخواهند محصولی مانند iPhone را به صورت نو بخرند اما با قیمتی کمتر از قیمت بازار! کالاهای سایت تتاتل در بخش جعبه‌باز، کالاهای کاملا نویی هستند که به دلایلی مثل آسیب دیدن بسته‌بندی هنگام حمل و نقل، مغایرت شرایط گارانتی با وب‌سایت، عدم تطابق باتصاویر گالری وب‌سایت یا مشکلات جزئی مانند خط و خش و یا مشکل سخت افزاری به تتاتل مرجوع شده‌اند و مورد گارانتی از سمت شرکت مادر قرار گرفته اند.

در بخش جعبه باز ما می توانید در کنار عکس واقعی کالا، علت دقیق مرجوع شدن هر کدام از محصولات را مشاهده کنید تا بتوانید با خیال آسوده کالای مورد نظر خود را با قیمتی کمتر خریداری کنید.

علت ارزان بودن محصولات جعبه باز تتاتل چیست؟

طرح جعبه باز شامل کالاهایی است که بر اساس تعهد ۷روز ضمانت برگشت کالا به تتاتل بازگردانده می شوند و اغلب شامل مشکلاتی نظیر خط و خش، آسیب دیدن بسته‌بندی هنگام حمل و نقل، عدم تطابق باتصاویر گالری وب‌سایت و یا به دلیل باز شدن پلمپ بسته بندی محصول می باشند و یا به دلیل مشکل سخت افزاری به تتاتل مرجوع شده‌اند و مورد گارانتی از سمت شرکت مادر قرار گرفته اند. لذا تتاتل این محصولات رو در بخش جعبه باز با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی آن در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

شرایط و قوانین ضمانت تتاتل در جعبه باز چگونه است؟

کالاهای به فروش رسیده در جعبه باز تا ۷ روز ضمانت تعویض دارند. در نظر داشته باشید ممکن است تاریخ گارانتی دستگاه خریداری شده هنوز به پایان نرسیده باشد، لذا دستگاه با ادامه گارانتی به مشتری تحویل داده میشود. با این حال برای کالاهایی که با گارانتی رسمی شرکت تتاتل به فروش میرسند، مشتری می تواند ۱۲ ماه بیمه و ۱ ماه ضمانت تعویض را به طور جداگانه خریداری نماید.

چگونه به کالاهای جعبه باز تتاتل اعتماد کنیم؟

به منظور اطمینان بخشی به شما عزیزان جهت خرید کالاهای جعبه باز، در صفحه مربوط به محصول در کنار عکس هایی که از تمام زوایای محصول گرفته شده، توضیحات کامل از ایرادات فنی و ظاهری آن ذکر کرده ایم تا شما مشتریان عزیز با دانستن تمام نکات محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و خریدی مطمئن را تجربه کنید. ضمن اینکه محصول جعبه باز دارای ۷ روز ضمانت تعویض می باشد ، اگر محصول دارای گارانتی باشد دستگاه با ادامه گارانتی به مشتری تحویل داده میشود.

هیچ چیز جای کالای نو را نمی گیرد، پس به شما پیشنهاد می کنیم به جای خرید کالای دسته ۲ به بخش جعبه باز ما سر بزنید و کالای مورد علاقه خود را با تضمین نو بودن کالا و سلامت کارکرد آن با اطمینان خریداری کنید ; حتی اگر کالا دارای مشکلاتی باشد به ما اعتماد کنید چون ما حتما تمام جزئیات را در مشخصات محصول ذکر خواهیم کرد.

بخش جعبه باز تتاتل را می توانید در منوی محصولات و یا آدرس Open Box مشاهده کنید و محصولاتی که به دنبالشان هستید را در این بخش با قیمت مناسب و خیال آسوده خریداری کنید.

No Comments

Post A Comment

5 × 4 =